Click here
 • alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • alt-icon
 • Rekrutacja 2019/2020

  Dołącz do nas już dziś!

  szczegóły
 • Witamy w Rodzinie!

 • Rekrutacja 2019/2020

  Dołącz do nas już dziś!

  szczegóły
 • Rekrutacja 2019/2020

  Dołącz do nas już dziś!

  szczegóły
 • Rekrutacja 2019/2020

  Dołącz do nas już dziś!

  szczegóły

Prośba o wsparcie i przekazanie 1% podatku

włącz .

blog

Szanowni Państwo, Przyjaciele Szkoły,

Fundacja Chrobrego, organ prowadzący Zespół Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego  w Nowym Sączu, zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie i przekazanie 1% podatku dla potrzeb naszej placówki.

Nasza szkoła, kierowana od chwili powstania w 1991 roku przez dyrektora Bogusława Kołcza, wyróżnia się najwyższą jakością kształcenia, wysokim poziomem nauczania oraz nowatorskimi inicjatywami pedagogicznymi. Stale wzbogacamy i poszerzamy naszą ofertę edukacyjną. Jednocześnie staramy się minimalizować koszty utrzymania szkoły i udzielamy wielorakiej pomocy naszym uczniom, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej oraz tym, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce.

Jesteśmy placówką niepubliczną, funkcjonującą głównie dzięki zaangażowaniu finansowemu rodziców i przyjaciół Szkoły. Nasz status nie pozwala na korzystanie z funduszy samorządowych, a wysokie koszty utrzymania obiektu przy ul. Jagiellońskiej 63 i jego remontów leżą po stronie Szkoły i jej organu prowadzącego. Fundacja Chrobrego w 2018 roku uzyskała status organizacji pożytku publicznego, co pozwala na staranie się o dodatkowe środki finansowe, które moglibyśmy uzyskać dzięki Państwa życzliwości i przekazaniu 1% podatku. Pomogą nam one poczynić dalsze inwestycje w wyposażenie i pomoce edukacyjne, a także zakupić dodatkowy sprzęt sportowy, wykorzystywany w edukacji dla zdrowia prowadzonej w szkole.

Przyjaciołom naszej Szkoły podajemy numer KRS niezbędny do wpisania w rocznym zeznaniu podatkowym: 0000542514.

Z wdzięcznością za dar serca i wyrazami szacunku,
Dyrektor Bogusław Kołcz
i Społeczność Szkolna Zespołu Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu

Lokalizacja