Click here
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • Rekrutacja 2019/2020

    Dołącz do nas już dziś!

    szczegóły
  • Witamy w Rodzinie!

  • Rekrutacja 2019/2020

    Dołącz do nas już dziś!

    szczegóły
  • Rekrutacja 2019/2020

    Dołącz do nas już dziś!

    szczegóły
  • Rekrutacja 2019/2020

    Dołącz do nas już dziś!

    szczegóły

Sukcesy uczniów szkoły podstawowej

włącz . .

Rok szkolny 2017/2018

  1. Sukcesy w konkursach przedmiotowych
    1. Małopolski Konkurs Humanistyczny:
      • finalistka Martyna Augustyn, kl. 7 (opieka: Elżbieta Szudek)
    2. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny:
      • laureat Kacper Pulit, kl. 4a (opieka: Karolina Borzęcka),
      • 3. miejsce: Mateusz Kotara, Magdalena Orzechowska, Marcin Poręba, Blanka Wysocka kl. 5a (opieka: Sylwia Majoch),
      • wyróżnienie: Paweł Sawaryn, Klaudia Wolak, kl. 6a (opieka: Karolina Borzęcka)
    3. Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z matematyki Olimpus:
      • laureatka w sesji zimowej Klaudia Wolak, 6a (opieka: Karolina Borzęcka),
      • 1. miejsce Kacper Pulit, 4a (opieka; Karolina Borzęcka),
      • 2. miejsce Mateusz Kotara, 5a (opieka: Sylwia Majoch),
      • 3. miejsce Marcin Poręba, 5a (opieka: Sylwia Majoch)
    4. XI Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”:
      • 3. miejsce: Kacper Pulit, 4a (opieka: Anna Kubacka-Kosakowska), Marcin Poręba, Mateusz Kotara, Blanka Wysocka, 5a oraz Paweł Sawaryn, 6a (opieka: Aldona Ciągło)
    5. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON:
      • laureatki: Klaudia Wolak, 6a (opieka: Karolina Borzęcka) i Julia Brońska, 7a (opieka: Sylwia Majoch)
    6. Konkursy międzyszkolne:
      • Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny: 2. miejsce Franciszek Ulas, Tomasz Mężyk, 6a (opieka: Kinga Dobosz)
      • Międzyszkolny konkurs literacki „Mój Nowy Sącz” organizowany przez II LO: 3. miejsce Karolina Witek, 6a (opieka: Kinga Dobosz)
  2. Osiągnięcia artystyczne
    1. XVI Powiatowy Konkurs Rozśpiewanych Klas pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka:
      • 1. miejsce klasa 2 Akademickiej Szkoły Podstawowej (opieka: Magdalena Pałancewicz)
      • 3. miejsce klasa 3 Akademickiej Szkoły Podstawowej (opieka: Renata Wójtowicz)
    2. XXI Dziecięcy Festiwal Kolędowy „Śpiewać każdy może”:
      • 2. miejsce duet Julia Jankowicz i Zuzanna Magiera, 3a
      • 3. miejsce Julia Jankowicz, 3a
    3. Konkurs Piosenki i Recytacji „Słowem i muzyką o Niepodległej” organizowany przez MOK w Nowym Sączu:
      • 1. miejsce Julia Jankowicz, 3a
    4. Konkurs Fotograficzny „Sądeckie barwy Niepodległości” organizowany przez MOK w Nowym Sączu:
      • wyróżnienie Julia Brońska, 7a
    5. XI Przegląd Działań Artystycznych „Pod Skrzydłami Anioła”:
      • Wojewódzki konkurs literacki „Anielskie Pióro”: Grand Prix Milena Fałowska, 2a
      • Wojewódzki konkurs plastyczny „Moja kartka bożonarodzeniowa”: wyróżnienie Weronika Staniszewska, kl. 2a
    6. Międzyszkolny konkurs plastyczny „Nasze prawa ważna sprawa”:
      • 1. miejsce Liliana Wójcik, 3a
    7. Wojewódzki konkurs plastyczny „Dom i ogród moich marzeń” organizowany przez Małopolską Okręgową Izbę Architektów:
      • nagrodzeni: Ewa Dobrowolska, Hanna Giszterowicz, Karolina Głownia, Liliana Wójcik z kl. 3a oraz Hanna Kołak z kl. 4b i Kacper Kogut z kl. 4a.
  3. Sukcesy sportowe
    1. Taniec towarzyski:
      • Witold Podolak i Roksana Marcisz, 4b:
        • 3. miejsce w kategorii wiekowej 10-11 lat w Turnieju Tańca Towarzyskiego Słowacja Presov w kategorii wiekowej 10-11 lat,
        • złoty medal w Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego,
        • 1. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Wir Festiwal” w kategorii wiekowej 10-11 lat. W tym samym turnieju Agnieszka Smaga i Dorota Orzeszek z kl. 4a zdobyły 1 i 2 miejsce w kategorii taniec nowoczesny 9-11 lat.
    2. Zawody pływackie:
      • Julia Gromala, 4a – 1. miejsce wzawodach pływackich na dystansie 50 metrów stylem klasycznym i 2. miejsce na dystansie 50 metrów stylem motylkowym w II Otwartych Mistrzostwach o Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza.
    3. Tenis ziemny:
      • Hanna Kołak, 4b – 3. miejsce w Halowym Ogólnopolskim Turnieju „Krasnalek” oraz 3. miejsce w Mistrzostwach Województwa w tenisie w kategorii do 12 lat.
    4. Szachy:
      • Kacper Pulit, 4a – 2. miejsce w Międzynarodowym Turnieju Szachowym „Szachy wiosną” oraz 3. miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w Indywidualnych Szachach Chłopców klas IV-VI. Igrzyska Dzieci (opieka: Piotr Widła)

Lokalizacja